הפעלות לילדים בימי הולדת

הפעלות לילדים בימי הולדת

הורים רבים נחשפו מספר פעמים להפעלות בימי הולדת לילדים וכאשר מגיע יום ההולדת של בנם/ בתם הם חושבים האם לעשות גם הפעלה ליום הולדת או שאולי לוותר השנה.

הפעלות לילדים יכולות להיעשות ע"י בני המשפחה, חברים של ההורים או ע"י מפעילים לימי הולדת.

החלטתם השנה לא לעשות הפעלה ליום הולדת? מעדיפים לחכות עוד שנה כדי שהילד יבין את המשמעות יותר?

זה בסדר. החלטתם לעשות הפעלה ליום הולדת שאתם תפעילו אותה באופן עצמאי? גם זה בסדר.

תוכלו להיזכר בהפעלות לימי הולדת שאתם הייתם נוכחים בהם בעברכם ולהיזכר אילו משחקים אתם אהבתם.

לדוגמה: המשחק האהוב עלי ביותר בהפעלות לימי הולדת שהיינו משחקים כאשר הייתי קטנה היה הקערה עם הקמח.  המשחק היה כך: לוקחים 2 קערות ומכניסים בתוכם סוכריה טופי.  היו בוחרים 2 ילדים מהקהל והיו אומרים להם שהם צריכים להגיע לסוכריה שמתחת לקמח בעזרת הפה בלבד. מי שהיה מוצא את הסוכריה ראשון היה המנצח. המשחק הזה היה מלכלך ומצחיק כאחד.

הפעלות לילדים | הפעלות לימי הולדת

 

דוגמה נוספת שהיינו משחקים בהפעלות לימי הולדת  הייתה נר לבקבוק – היו קושרים לכל משתתף סרט סביב המותניים. בקצה היה קשור נר והמטרה הייתה להכניס את הנר לתוך הבקבוק. המשימה הייתה מאתגרת, מעניינת וכיפית.

אם תנסו להיזכר אולי תצליחו למצוא רעיונות נוספים להפעלות לילדים שאפשר להפעיל את הילדים עצמאית.

במידה ובחרתם להזמין מפעילים לימי הולדת אנו ממליצים לכם לבדוק מספר דברים לפני שתקבלו החלטה.

כימיה – 

כאשר אתם רוצים להזמין מפעילים לימי הולדת חשוב שיהיה חיבור טוב בינכם לבינם. חיבור טוב יכול ליצור שיתוף פעולה ולהפוך את ההפעלה ליום הולדת לטובה יותר.

ניסיון –

וודאו אם המפעילים לימי הולדת שיש להם את הניסיון בהפעלות לילדים ושהם בעלי ניסיון עם הגיל של הילדים שלכם. לא בהכרח מפעיל לגיל 3 יתאים להפעלות לילדים בגיל 11. וודאו איתם ושאלו את כל השאלות.

המלצות –

סגרתם עם מפעילים לימי הולדת שאתם לא מכירים? אל תתביישו לבקש מהם המלצות מלקוחות שחגגו איתם. מפעילים לימי הולדת רבים מפרסמים באתר שלהם את ההמלצות מהלקוחות או בדף הפייסבוק שלהם.

*בדקו מה אתם מקבלים במחיר שהוא מציע – הזמנתם הפעלה ליום הולדת? בדקו מה אתם מקבלים בתמורה למחיר ששלימתם. האם ההפעלה כוללת הפתעות לילדים? האם היא כוללת דברים נוספים? בדקו מה היא כוללת בדיוק.

מחפשים הפעלות לילדים? הפעלות לימי הולדת? רוצים להזמין את נופיקי כוכבת הילדים מהטלוויזיה?

התקשרו אלי וביחד נפיק לילד/ה שלכם יום הולדת חלומי וקסום!

השארת תגובה