הפעלות לילדים

הפעלות לילדים

הפעלות לילדים עם נופיקי כוכבת הילדים:

מחפשים הפעלות לילדים ? הפעלות לימי הולדת לילדים ? הפעלה לברית שתוכל להעסיק את הילדים בזמן האירוע ? מחפשים הפעלות לילדים במשרד , בקייטנות , באירועי תרבות או כל סיבה אחרת? 
נופיקי כוכבת הילדים מהטלוויזיה מגיעה להופעות והפעלות לילדים בכל רחבי הארץ.
בכל ההפעלות נופיקי שמה דגש רב על יחס אישי לכל ילד. התוכן הוא איכותי, מצחיק ומהנה לילדים.

קצת על נופיקי:

נופיקי מופיעה בטלוויזיה בערוץ הכוכבים של yes, partner tv וב- yes vod. ראיינו את נופיקי בעיתונים, כתבו עליה ידיעות, היא התראיינה ברדיו 91FM וברדיו 103FM בתוכניות ילדים.
בנוסף, נופיקי מופיעה בכל רחבי הארץ עם 2  הצגות ילדים שהיא כתבה – בהיכלי תרבות , מתנ"סים, קניונים, בריכות שחייה ועוד.

צפייה בסרטון על כוכבת הילדים נופיקי:

למה כדאי להזמין את נופיקי כאשר מחפשים הפעלות לילדים ?

  • נופיקי נהנת ואוהבת את המקצוע –

היא תגיע מספיק זמן לפניי כדי לארגן את הציוד, להכיר את ילד יום ההולדת או בהפעלות לברית- את האחים הגדולים. היא אוהבת ילדים ונהנת בעצמה במהלך ההפעלה מה שגורם לילדים להנות יותר.

  • יש הכל ובשפע – 

מכירים את הסיטואציה שאבדה לילד/ה ההפתעה בסוף ההפעלה? לנופיקי יש כמות הפתעות בשפע (הרבה מעבר לכמות שסגרתם), נופיקי מקפידה שלא ייקרה מצב שיהיו ילדים שיגיעו להפעלות לילדים שהיא מקיימת והם ייצאו מאוכזבים כי אבד להם הפרס. חשוב לה שהילדים וההורים ייצאו מרוצים ולכן יש שפע בהפעלות שלה. את השפע תוכלו לראות גם בכמות הציוד שהיא מביאה איתה להפעלה.

  • תפאורה מיוחדת –

הזמנתם הפעלות לילדים עם נופיקי, ככל שהשטח יהיה יותר גדול כך התפאורה שתהייה לכם תהייה יותר מרשימה. 

הפעלות לילדים עם נופיקי כוכבת הילדים

 

  • שירות ויחס אישי ברמה גבוהה –

תקבלו שירות ברמה גבוהה משיחת הטלפון הראשונה שלכם ועד האירוע. כל שאלה, כל חשש תוכלו לצלצל ולקבל מענה. חשוב לנו שתהיו מרוצים.

נופיקי בנתה את העסק ב-10 אצבעות, המון מוטיבציה, כוח רצון ואהבה למקצוע, כל לקוח מוערך ושווה ערך ללקוח אחר. אין זה משנה אם מדובר במופע ענק על במה יוקרתית או על הפעלות לילדים בחדר להשכרה. לכל הפעלה או הופעה ,קטנה או גדולה אנו מתייחסים במלוא הרצינות והערכה.

  • המחירים אחידים – 

הזמנתם הפעלה לילדים עם נופיקי ? תוכלו להיות רגועים ובטוחים שקיבלתם מחיר הוגן ואחיד. מה שאתם תשלמו בעבור הפעלה בסיסית גם מכרים/חברים/שכנים שלכם יישלמו.
לעיתים ישנה עליית מחירים אך לא יכול לקרות מצב שאתם תסגרו בחודש X הפעלה מסויימת ובחודש לאחר מכן תשמעו שמישהו סגר איתנו הפעלה במחיר נמוך יותר. המחיר זהה לכלל הלקוחות  וכולם מקבלים יחס אישי וזהה.

הופעות לילדים | הפעלות לילדים ברמה גבוהה עם נופיקי כוכבת הילדים

אם אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת ברמה גבוהה עם שירות ויחס אישי, אם אתם מחפשים מישהי שלא רק תפעיל את הילדים אלא שגם תעצים את חוגג יום ההולדת או את האחים הגדולים ב- הפעלה לברית התקשרו אלינו והזמינו את נופיקי כוכבת הילדים -> אליכם!!

אין חגיגה בלי עוגה ?

 יום הולדת עם נופיקי

איך לקשט עוגה?