הופעות חנוכה

הופעות חנוכה - איך בוחרים?

ממש בקרוב נחגוג את חג החנוכה. חג שאפשר לראות בו המון משפחות נוסעים להופעות חנוכה ברחבי הארץ.
המון מקומות מזמינים אליהם הופעות כמו: קניונים, חברות שמארגנות יום כיף לילדיי העובדים, מרכזים מסחריים, בתי מלון, גני ילדים ובתי ספר.

אז איך בוחרים הופעות חנוכה?

 • חפשו באינטרנט הצגות ילדים לחנוכה. סביר להניח שתמצאו מגוון אפשרויות כמו הפעלה לחנוכה, הופעות חנוכה וכדומה. הרימו טלפון וספרו על הצורך שלהם והציפיות שלכם. יכול להיות שתתכננו להזמין הופעה ותוך כדי שיחה תגיעו למסקנה שעדיף לכם להזמין הפעלה לחנוכה.
 • לאחר שהחלטתם האם אתם מזמינים הופעות חנוכה או הפעלות לחנוכה שאלו את כל השאלות שיש לכם.
  וודאו שיש לכם אינטרקציה טובה עם איש הקשר שלכם. אני מאמינה שברגע שיש חיבור טוב בין המזמין לנותן השירות יש סיכויי גבוהה יותר להצלחת האירוע.  
 • אני ממליצה לבדוק עם בעל המקצוע ששוחחתם האם יש לו ניסיון עם הופעות חנוכה או הפעלות לחנוכה לכמות קהל כמו שלכם יש.
  לדעתי הניסיון הוא חשוב.
  וודאו כמה אנשי צוות מגיעים, מי האיש קשר שלכם ביום האירוע, אם הזמנתם כמות מסויימת של קהל לכמה הם נערכים ( לעיתים אתם תזמינו כמות מסויימת ואל הכמות הזו ייצטרפו אחים קטנים למשל- חשוב שבעל המקצוע ייקח זאת בחשבון ויהיה ערוך לכמות גדולה יותר ממה שסגרתם).

מה חשוב לזכור כשרוצים להזמין הופעות חנוכה:

 • חג החנוכה יוצא בתקופת החורף. כאשר אתם רוצים להזמין הפעלות לחנוכה או הופעות חנוכה אני ממליצה לעשות את הפעילות במקום סגור. במידה והזמנתם הופעות חנוכה  לילדי העובדים תוכלו לקיים זאת במשרדי החברה. במידה וסגרתם הופעה לילדי הגן תוכלו לקיים זאת בתוך הגן. 
 • אני מניחה כי אם הזמנתם הופעות חנוכה או הפעלות לחנוכה אתם וודאי מתכננים להזמין גם סופגניות.
  במידה והחלטתם להזמין סופגניות זהות לכולם- לדוגמה סופגנייה עם ריבה – אני ממליצה לשקול אפשרות להזמין גם כמה סופגניות ריקות – ללא ריבה. כך שגם אם יהיו ילדים שלא אוהבים ריבה הם יוכלו ליהנות מסופגניה.
 • הופעות חנוכה יכולות להיות במשך 45-90 דקות. במידה ואתם רוצים להאריך את המסיבה תוכלו להזמין קבלת פנים לחצי שעה הראשונה בשילוב בובות ענק או עמדת ציורי פנים. 

טיפ קטן ממני אליכם:
תכננו את המסיבה בצורה מסודרת. עבדו עם רשימות – מה צריך להכין/ לקנות/ להזמין למסיבת חנוכה.
בנוסף, אני ממליצה לכם להכין רשימת דברים שאתם צריכים לעשות ביום האירוע. כך תוכלו לזכור הכל ולהיות רגועים שהכל מתנהל כמו שתיכננתם.

מחפשים הופעות חנוכה לבית מלון? לקניון? למתנ"ס? לגן הילדים או לבית הספר? רוצים לדעת מה יש לנופיקי להציע?

התקשרו אלי וביחד נפיק מסיבת חנוכה קסומה, צבעונית, שמחה ומרתקת.

השארת תגובה