יום הולדת 8

יום הולדת 8

יום הולדת יש רק פעם בשנה וזוהי בהחלט סיבה למסיבה!

הילד או הילדה שלכם חוגגים בקרוב ואתם בנחישות נכנסים לאינטרנט ומחפשים : יום הולדת גיל 8.

האפשרויות הן רבות אז איך בכל זאת ידועים כיצד לבחור ימי הולדת לגיל 8 שילדכם וחבריהם יאהבו?

יום הולדת 8 | הפעלות לימי הולדת

אספנו לכם מגוון טיפים שימושיים לבחירת הפעלה ליום הולדת גיל 8:

אספנו לכם מגוון טיפים שימושיים לבחירת הפעלה ליום הולדת גיל 8:

  1. התייעצו עם ילדכם ושאלו אותם כיצד הם היו רוצים לחגוג את יום הולדת גיל 8 שלהם. ייתכן והם ראו כמה מספר ימי הולדת והם יידעו לכוון אתכם מה הם אוהבים יותר ולמה הם מתחברים פחות.

  2. בחרו מפעילי יום הולדת בעלי ניסיון עם גילאי 8 ומעלה. חשוב שההפעלה לילדים תהייה מעניינת ומאתגרת בשבילם. זכרו: ההפעלה לילדים היא מרכז האירוע ביום הולדת וחשוב שהילדים יהיו בעניין וכך יישתפו פעולה עם המפעיל או המפעילה ליום הולדת.

  3. בדקו עם ילדכם האם הם רוצים יום הולדת גיל 8 לכל הכיתה או רק לחלק מהכיתה. לעיתים, בגילאי 8 ומעלה ישנם ילדים המעדיפים לחגוג יום הולדת לבנות בלבד או יום הולדת לבנים בלבד. כאשר תדעכו את כמות הילדים המשתתפים תוכלו להתייעץ עם מפעילי ימי הולדת מה הם מציעים.

  4. בחרו מקום- האם אתם מתכננים לקיים את יום הולדת גיל 8 בבית או אלי בחדר יום הולדת להשכרה? בנוסף, ניתן לקיים ימי הולדת לילדים גם בגינה הפרטית שלכם. במידה והחלטתם לקיים יום הולדת בגינה ואתם חוגגים יום הולדת לילדין בין החודשים אוקטובר-אפריל להיות ערוכים למקום חלופי במידה ויירד גשם ביום המסיבה.

  5. קבעו שעות שיתאימו גם לאורחים שלכם. אם האורחים שלכם גרים קרוב אליכם תוכלו להתחיל את יום הולדת גיל 8 כבר בשעה 17:00. במידה ויש לכם אורחים המגיעים מרחוק תשקלו את האפשרות להתחיל את היום הולדת בשעה 17:30 או אולי 18:00.

  6. במידה והזמנתם אורחים שהם גם בני משפחה וחברים שלא מהכיתה של ילד היום הולדת, וודאו עם מפעיל הילדים האם ההפעלה מתאימה גם לילדים קטנים/ גדולים יותר. במידה ולא, שאלו אותו מה ניתן לעשות וכיצד אפשר יהיה להעסיק את האורחים הקטנים.

  7. גיל 8 הוא גיל שיש בו מעט תחרות – אנו מציעים לבחור בהפעלה ליום הולדת שתתאים לייצר התחרותי ותגרום לכל הילדים – בנים ובנות להשתתף ולהרגיש פעילים והכרחיים בהפעלה. לדוגמה: אצלנו – בנופיקו הפעלות לילדים יום הולדת גיל 8 משלבת הפעלה אתגרית, ספורטיבית המשלבות תחרויות, מסלולי מכשולים, משחקי תחנה, חלוקה לקבוצות, בחירת קפטנים לקבוצה ועוד. לצפייה בפירוט על יום הולדת אתגרי לחצו כאן

שימו לב: המלצה שלי, ברגע שאתם בוחרים הפעלה ל- יום הולדת גיל 8 וודאו שבסופה כל הילדים יהיו מרוצים ושמחים וכולם ייקבלו הפתעות. לדומה: הכרזה על תיקו או בחירת קבוצה מנצחת אך שכל הילדים ייקבלו פרסים.

מחפשים הפעלה ל- יום הולדת 8 לילדים? הפעלה ליום הולדת סוחפת ומרתקת?

התקשרו אלי וביחד נפיק מסיבת יום הולדת לילדים קסומה, מרתקת ומיוחדת!

השארת תגובה