חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

היי, נעים מאוד, אני נופיקי זו שממציאה את החוקים מחדש בעולם הילדים ועושה היסטוריה.

אני את המסע שלי בעולם הילדים התחלתי בלי כסף, בלי קשרים ובלי אנשי מקצוע. כל מה שרציתי היה לשמח כמה שיותר לבבות ולכל מקום שפניתי אמרו לי שאני "לא מספיק"  "הקצת כסף שלך לא מספיק כדי להצליח, את צריכה הרבה כסף כדי לחדור לשוק" "לא מספיק להיות טובה- צריך גם קשרים חזקים"
לא מספיק ולא מספיק.
הבנתי ש..מה- "לא מספיק" אני אעשה מספיק מאוד ואוכיח קודם כל לעצמי שאין דבר כזה לא מספיק, אני יכולה לעשות הכל עם מה שיש לי. עם אהבה, עם יצירתיות.
תמיד ידעתי שאני פועלת מתוך שליחות ואני אצליח, בלי כסף ובלי קשרים.

וזה מה שעשיתי.
ישבתי בסלון הישן של הדירה הישנה שגרתי בה וכתבתי איך אני הופכת את עצמי לכוכבת ילדים שמוכרת בכל בית בישראל ומצליחה להשפיע על כל כך הרבה ילדים לטובה.

אחד מהרעיונות שלי היה "יוטיוב לילדים" – אני אהייה "היוטיוברית הראשונה לילדים קטנים" – וככה עשיתי.

קניתי מצלמה, חצובה, בניתי אולפן קטן ומאולתר בדירה הישנה והתחלתי לצלם כל יום סרטונים, גם כשאף אחד לא ראה המשכתי להתמיד.
היום אני עם 120,000 מנויים ביוטיוב, מפיקה הצגות בעצמי בכל הארץ עם ההצגות שכתבתי וביימתי והופעות בקניונים, בתי מלון, מתנ"סים וחברות.

בכל ההצגות וההופעות שלי יש מסרים מאוד ברורים "אנחנו חזקים ויכולים לעשות הכל" – לא כסיסמה אלא כדרך חיים, אני באמת מאמינה שאם אני עשיתי את הבלתי ייאומן ב-10 אצבעות כל ילד וילדה צריכים לגדול בתודעה שהם חזקים לעשות ולהשיג כל דבר שהם רק רוצים.

דבר  נוסף שמאוד חשוב לי בהופעות ובהצגות שלי – זה שכל הדמויות תמיד יהיו דמויות טובות וחיוביות. אין דמות של נבל או דמות מפחידה.

יש לי את הזכות להשפיע וחשוב לי שכל ילד/ה שמגיעים להצגות שלי לא ייחשפו לדמויות רעות/ מפחידות / שליליות.

הילדים הם תמימים, הם טהורים ואני לא רוצה לפגוע להם בתמימות ובדימיון.

כל הצגה  והופעה שלי מלווה בחוויה עוצמתית, אווירה של אהבה, הורים משתפים אותי שהם והילדים חזרו הבייתה מהצגה באדרנלין.
בניתי את הכל בעצמי, מהלב – ויש בהצגות שלי איזשהו קסם שרק מי שהיה בהם יכול להבין וזו הסיבה שהורים וילדים חוזרים שוב ושוב להצגות שלי, גם אם זו אותה הצגה שהם כבר ראו – רק כי הם באים לספוג אווירה של קסם ואהבה

ראיונות שלי מהטלוויזיה

מחכה לפגוש אתכם בהצגות שלי

ללוח הופעות לחצו כאן

 

כוכבת הילדים